Sefaköy Bina Temizliği

Sefaköy Bina Temizliği, Firmamız 2009 yılından Bu Yana İstanbul Geneline İhtiyacınızda Sizlere Bir Tık Ötede Bulunmaktayız,

Tecrübesini çağın teknolojisiyle birleştirmeyi bilen “PAK TEMİZLİK” genç ve dinamik kadrosuyla siz müşterilerimizin temizlik ve hijyen hizmetlerini en iyi ve en hızlı şekilde sonuçlandırmayı kendine ideal edinmiş kuruluştur.

Fabrikaların, Sitelerin, Holdinglerin, Ofislerin, Özel Kamu Kurum Kuruluşlarının günlük, haftalık, aylık periyodik temizlik hizmeti firmamız tarafından verilmekte ve hijyenik şartlarda bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Temizlik sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz Apartman ve Bina temizlik hizmetlerini uzman temizlik personelimizle günlük, haftalık, aylık periyotlarla yapmaktayız. Apartman ve Bina temizliğinde tüm temizlik araç, gereçler temizlik şirketimiz PAK Apartman Temizliği, görünen yerlerin temiz olması değil görünmeyen yerlerinde hijyenik ve temiz olması anlamını taşır. Profesyonel temizlik hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her alanda yanınızdayız. Profesyonel bina apartman temizliği PAK Temizlik Şirketlerinin uzmanlık alanındadır. Temizlik malzemeleri ve ekipmanlarını şirketimizce sağlanmaktadır. Temizlik yapılacak yüzeyin özelliğine uygun malzeme kullanılmaktadır, Ekibimiz, temizlik başlama-bitiş saatleri ve binanızda veya işyerinizde gerçekleştirilmiş olan temizlik detaylarının yer aldığı raporu her hafta düzenli olarak yöneticilere teslim etmektedir.

Pak Temizlik Şirketleri