Avcılar villa temizlik şirketi

6 Ocak 2016
Kategori:
Pratik Bilgiler
Yorumlar: Avcılar villa temizlik şirketi için yorumlar kapalı

Etiketler: , , ,

Avcılar villa temizlik şirketi,İnşaat sonrası villa Temizliği; hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır.Bütün mekanların aynı olmadığı gerçeği ve her müşterinin isteklerine cevap verebilmek tüm araç ve gereçleri temin etmekle olur.İnşaat sonrası villa temizlik hizmeti için istanbul villa temizlik firmamızı arayabilirsiniz, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Tadilat sonu Villa Temizliği,Tadilat sonrası temizlik, inşaat temizlikleri gibi hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır.Tüm hizmet türlerinde sizin herhangi bir malzeme, makine, kimyasal almanıza gerek yoktur, villanın durumuna göre tümünü firmamız göndermektedir.Tadilat sonu temizlikleri fiyat bilgisi alabilmek için villa temizleme sirketimizi arayabilir form doldurabilirsiniz.

Dolu , eşyalı , boş villaların temizlikleri,Boş yeni villaların temizlikleri ; Duvar, camlar, zemin, mutfak, banyo, lavabo vb. tüm bölümler temizlenmektedir.Tüm temizlik şirketleri gibi firmamızda tek bayan gönderilmemektedir.Genellikle ekip gönderilir ve bir gün içinde hizmetin tamamlanması sağlanır.

Villa camlarının silimi, Cam temizlik işlemi aksi belirtilmedikçe içli-dışlı yapılır, pencerelerin doğramaları silinir.Camlarda olabilecek bant etiket, harç, boya veya inşaat sonrası atıklardan arındırılır.Çok katlı plaza tarzı binaların giydirme cephe temizliği siding yıkama gibi hizmetler yerine getirilir.Dış cephe temizliği için gerekli olabilecek vinç merdiven teleskopik uzatma, iskele, asma sepet vb. tüm araç ve gereçler tarafımızca tedarik edilir.

Comments are closed.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.

Pak Temizlik Hizmetlerin'den fiyat teklifi alın!

İletişim Bilgilerimiz